Jo Vandeurzen

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor het arrondissement Hasselt sedert 7 januari 1993 ter vervanging van de heer Dhoore Luc, ontslagnemend op 7 januari 1993.▀ Geboren te Heusden op 2 juni 1958. ▀ Advocaat. ▀ Lid van het OCMW van Genk.

 wait please...
Activiteit van Jo Vandeurzen - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Jo Vandeurzen - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*