Jean-Pierre Viseur

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger (ECOLO) voor het arrondissement Bergen van 24 november 1991 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Bergen-Zinnik sedert 21 mei 1995. Lid van de AGALEV-ECOLO-fractie. Geboren te Quiévrain op 29 juni 1942. Sociaal raadgever. Gewezen zaakvoerder van een K.M.O. Quaestor van de Kamer. Gewezen secretaris van de Kamer. Gewezen gemeenteraadslid van Bergen. Lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad.

 wait please...
Activiteit van Jean-Pierre Viseur - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Jean-Pierre Viseur - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*