Francis Van den Eynde

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Gent-Eeklo van 24 november 1991 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Gent-Eeklo van 21 mei 1995 tot 18 mei 2003. ▀ Lid van de Vlaams Belang-fractie. ▀ Geboren te Brussel op 1 april 1946. ▀ Gewezen ondervoorzitter van de Kamer.▀ Hoofd van de dienst "Schadegevallen" in een verzekeringsonderneming. ▀ Gemeenteraadslid van Gent. ▀ Lid van de Parlementaire Vergadering van de organisatie voor de veiligheid en de samenwerking in Europa.

 wait please...
Activiteit van Francis Van den Eynde - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Francis Van den Eynde - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*