Guy Swennen

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Limburg sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Tongeren-Maaseik van 24 november 1991 tot 21 mei 1995. - Lid van de sp.a-spirit-fractie. - Geboren te Eigenbilzen op 30 juli 1956. - Lid van de Vlaamse raad van 21 mei 1995 tot 5 juni 2003. - Licentiaat in de rechten. Advocaat. - Gewezen bestendig afgevaardigde van de provincie Limburg. Schepen van Bilzen. - Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Guy Swennen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Guy Swennen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    48 (1991-1995)   |   


*