Jan Peeters

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Antwerpen sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Turnhout van 24 november 1991 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Mechelen-Turnhout van 21 mei 1995 tot 18 mei 2003 (vervangen voor de duur van zijn ambten van minister en staatssecretaris van 28 juni 1995 tot 13 juni 1999). Lid van de sp.a-fractie. Geboren te Herentals op 12 januari 1963. Licentiaat in de politieke en sociale wetenschappen. Bediende. Gewezen secretaris van de Kamer. Gewezen minister van Pensioenen, Veiligheid, Maatschappelijke integratie en Leefmilieu. Gewezen staatssecretaris voor Veiligheid, toegevoegd aan de minister van Binnenlandse Zaken en staatssecretaris voor Maatschappelijke Integratie en Leefmilieu, toegevoegd aan de minister van Volksgezondheid. Burgemeester van Herentals. Commandeur in de Orde van Leopold II.

 wait please...
Activiteit van Jan Peeters - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Jan Peeters - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*