Marijke Dillen

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Blok (Vl.Blok) voor het arrondissement Antwerpen sedert 24 november 1991. Geboren te Mortsel op 11 december 1960. Advocaat. Gemeenteraadslid van Antwerpen.

 wait please...
Activiteit van Marijke Dillen - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Marijke Dillen - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |   


*