Peter Desmet

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor het arrondissement Kortrijk sedert 24 november 1991. Geboren te Waregem op 25 februari 1961. Advocaat. Gemeenteraadslid van Waregem.

 wait please...
Activiteit van Peter Desmet - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Peter Desmet - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |   


*