Hubert Brouns

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor het arrondissement Tongeren-Maaseik sedert 24 november 1991. - Geboren te Hasselt op 11 december 1947. - Leraar. - Gewezen Voorzitter van de provincieraad van Limburg. - Burgemeester van Kinrooi. - Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Hubert Brouns - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Hubert Brouns - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*