Eric van Weddingen

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (PRL FDF MCC) voor het arrondissement Brussel van 27 juli 1989 tot 24 november 1991 en voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 14 juli 1999 tot 17 oktober 2000, ter vervanging van de heer Jacques Simonet, verkozen tot minister-president van de regering van het Brussels Hoofdstedelijke Gewest op 14 juli 1999 en sedert 18 oktober 2000, ter vervanging van de heer François-Xavier de Donnéa, verkozen tot minister-president van de regering van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest op 18 oktober 2000. - Lid van de PRL FDF MCC-fractie. - Geboren te Ukkel op 18 januari 1948. - Senator van 9 december 1991 tot 21 mei 1995. Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad van 18 juni 1989 tot 24 november 1991 en van 21 mei 1995 tot 13 juni 1999. - Doctor in de rechten. Licentiaat in de fiscale wetenschappen. - Gewezen advocaat. Gewezen ambtenaar-generaal. - Gewezen Koninklijke Commissaris voor de harmonisering en vereenvoudiging van de fiscaliteit. - Gewezen voorzitter van de liberale fractie (PRL-FDF) van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad. - Gewezen ondervoorzitter van de provincieraad van Brabant. - Schepen van Sint-Pieters-Woluwe. - Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Eric van Weddingen - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Eric van Weddingen - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    47 (1988-1991)   |   


*