Julien Van Aperen

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Antwerpen sedert 21 mei 1995. Geboren te Hoogstraten op 13 november 1950. Bestuurder van vennootschappen. Gewezen provincieraadslid (Antwerpen). Gemeenteraadslid van Wuustwezel.

 wait please...
Activiteit van Julien Van Aperen - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Julien Van Aperen - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*