Guy Larcier

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Aarlen - Marche-en-Famenne - Bastenaken - Neufchâteau - Virton sedert 21 mei 1995. - Lid van de PS-fractie. - Geboren te Kasteelbrakel op 21 september 1939. - Senator van 23 december 1987 tot 21 mei 1995. - Industrieel ingenieur. Gewezen leraar. Inspecteur van het provinciaal onderwijs. - Burgemeester van Aarlen. Gewezen eerste schepen van Aarlen. - Ridder in de Leopoldsorde. - Plaatsvervangend lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad.

 wait please...
Activiteit van Guy Larcier - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Guy Larcier - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*