Magda De Meyer

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Sint-Niklaas van 13 december 1987 tot 24 november 1991 en sedert 20 juli 1994, ter vervanging van de heer Willockx, Freddy, ontslagnemend op 18 juli 1994. Geboren te Sint-Niklaas op 3 december 1954. Gewezen vormingswerker A.B.V.V. Licentiate in de Germaanse filologie. Gemeenteraadslid van Temse.

 wait please...
Activiteit van Magda De Meyer - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Magda De Meyer - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*