Jacques Vandenhaute

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Liberaal volksvertegenwoordiger (PRLFDF) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 21 mei 1995. Geboren te Etterbeek op 3 september 1931. Senator van 23 november 1981 tot 21 mei 1995. Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad van 18 juni 1989 tot 17 december 1991. Gediplomeerde in hogere handelsstudies. Bedrijfsleider. Quaestor van de Kamer. Gewezen eerste ondervoorzitter van de "Conseil de la CommunautÚ franšaise". Gewezen ondervoorzitter van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad. Gewezen secretaris van de "Conseil de la CommunautÚ franšaise". Burgemeester van Sint- Pieters-Woluwe. Officier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Jacques Vandenhaute - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Jacques Vandenhaute - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*