Gerolf Annemans

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Blok (Vl. Blok) voor het arrondissement Antwerpen sedert 12 maart 1987. - Geboren te Antwerpen op 8 november 1958. -Advocaat. - Voorzitter van de Vlaams Blok-fractie van de Kamer.

 wait please...
Activiteit van Gerolf Annemans - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Gerolf Annemans - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*