Erik Derycke

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Kortrijk van 31 januari 1984 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt sedert 21 mei 1995 (vervangen voor de duur van zijn ambt als minister van 28 juni 1995 tot 5 mei 1999). - Lid van de SP-fractie. - Geboren te Waregem op 28 oktober 1949. - Licentiaat in de rechten. Advocaat. - Gewezen minister van Buitenlandse Zaken. Gewezen minister van Buitenlandse Zaken en Ontwikkelingssamenwerking. Gewezen staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking, toegevoegd aan de minister van Buitenlandse Zaken. Gewezen minister van Ontwikkelingssamenwerking en minister, adjunct voor Wetenschapsbeleid. Gewezen staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid. - Gemeenteraadslid van Waregem. - Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en van de Vergadering van de Westeuropese Unie.

 wait please...
Activiteit van Erik Derycke - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Erik Derycke - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*