Pierre Chevalier

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) en gewezen socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor het arrondissement Brugge van 13 oktober 1985 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Brugge sedert 21 mei 1995. - Lid van de VLD-fractie. - Geboren te Brugge op 8 oktober 1952. - Licentiaat in de criminologie. Licentiaat in de rechten. Advocaat. - Gewezen voorzitter van de SP-fractie van de Kamer. - Staatssecretaris voor Buitenlandse Handel, toegevoegd aan de minister van Buitenlandse Zaken. Gewezen staatssecretaris voor Onderwijs. Gewezen staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid. - Gewezen gemeenteraadslid van Brugge. - Commandeur in de Leopoldsorde. Benoemd tot lid van de federale regering op 12 juli 1999 en vervangen voor de duur van zijn ambt van staatssecretaris door mevrouw Kathleen van der Hooft van 14 juli 1999 tot 11 oktober 2000. Hij heeft zijn parlementair mandaat opnieuw opgenomen op 11 oktober 2000.

 wait please...
Activiteit van Pierre Chevalier - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Pierre Chevalier - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*