Georges Clerfayt

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger FDF (PRL FDF MCC) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 21 mei 1995. Gewezen volksvertegenwoordiger van het "Front démocratique des francophones" (FDF) voor het arrondissement Brussel van 7 november 1971 tot 21 mei 1995. - Lid van de PRL FDF MCC-fractie. - Geboren te Colleret (Frankrijk) op 23 april 1935. - Doctor in de rechten. Licentiaat in de politieke en sociale wetenschappen (Internationale betrekkingen). Licentiaat in de economische wetenschappen. - Gewezen voorzitter van het "Front démocratique des francophones" (FDF). - Gewezen quaestor van de Kamer. - Gewezen lid van het Europese Parlement. - Schepen van Sint-Genesius-Rode. - Grootofficier in de Leopoldsorde. Burgerlijke medaille 1ste klasse. - Reserveofficier. - Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa en van de Vergadering van de Westeuropese Unie.

 wait please...
Activiteit van Georges Clerfayt - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Georges Clerfayt - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*