Johan Sauwens

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger van de Volksunie (VU) voor het arrondissement Tongeren-Maaseik van 13 oktober 1985 tot 13 december 1987 en voor het arrondissement Hasselt sedert 13 december 1987. Geboren te Sint-Truiden op 14 maart 1951. Advocaat. Lid van de Executieve van de Vlaamse Gemeenschap. Gewezen burgemeester van Bilzen. Gemeenteraadslid van Bilzen.

 wait please...
Activiteit van Johan Sauwens - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Johan Sauwens - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*