Yvan Ylieff

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor het arrondissement Verviers sedert 10 maart 1974. ▀ Geboren te Verviers op 8 maart 1941. ▀ Leraar. Licentiaat-geaggregeerde in de moderne geschiedenis. ▀ Burgemeester van Dison. ▀ Ondervoorzitter van de Kamer. ▀ Gewezen lid van de Executieve van de Franse Gemeenschap. ▀ Gewezen Minister van Onderwijs (F). ▀ Gewezen voorzitter van de socialistische fractie (PS) van de "Conseil régional wallon". ▀ Officier in de Leopoldsorde. Burgerlijke medaille 1ste klasse.

 wait please...
Activiteit van Yvan Ylieff - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Yvan Ylieff - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*