Tony Van Parys

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Gent-Eeklo van 13 oktober 1985 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Gent-Eeklo van 21 mei 1995 tot 18 mei 2003 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister van 28 april 1998 tot 13 juni 1999). Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Gent op 21 juni 1951. Licentiaat in de rechten. Licentiaat in de criminologie. Advocaat. Gewezen minister van Justitie. Gemeenteraadslid van Gent. Officier in de Leopoldsorde. Reserveofficier.

 wait please...
Activiteit van Tony Van Parys - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Tony Van Parys - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*