Paul Tant

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 18 mei 2003. Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Oudenaarde van 8 november 1981 tot 13 december 1987 en van 24 november 1991 tot 21 mei 1995 en voor de kieskring Aalst-Oudenaarde van 21 mei 1995 tot 18 mei 2003. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Kruishoutem op 4 april 1945. Senator van 11 mei 1989 tot 24 november 1991. Maatschappelijk assistent. Licentiaat in de staats- en sociale wetenschappen. Gewezen docent. Ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen tweede ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen voorzitter van de christen-democratische fractie (CVP) van de Kamer. Burgemeester van Kruishoutem. Commandeur in de Leopoldsorde. Burgerlijke medaillle 1ste klasse.

 wait please...
Activiteit van Paul Tant - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Paul Tant - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*