Miet Smet

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor het arrondissement Sint-Niklaas sedert 17 december 1978. Geboren te Sint-Niklaas op 5 april 1943. Maatschappelijk assistente. Minister van Tewerkstelling en Arbeid, belast met het beleid van gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Gewezen Staatssecretaris voor Leefmilieu en Maatschappelijke Emancipatie, toegevoegd aan de Eerste Minister. Gewezen Staatssecretaris voor Leefmilieu en Maatschappelijke Emancipatie en Tewerkstelling en Arbeid, toegevoegd aan de Eerste Minister. Gewezen Secretaris van de Kamer. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Miet Smet - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Miet Smet - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*