Roger Delizée

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor het arrondissement Dinant-Philippeville sedert 17 april 1977. Geboren te Oignies op 1 maart 1935. Gewezen leraar Germaanse talen en gewezen bibliothecaris. Quaestor van de Kamer. Gewezen burgemeester van Oignies en van Viroinval. Gewezen schepen van Viroinval. Gemeenteraadslid van Viroinval. Gewezen Staatssecretaris voor Volksgezondheid en Gehandicaptenbeleid, toegevoegd aan de Minister van Sociale Zaken en, wat betreft het Rijksfonds voor Sociale Reclassering van de Minder-Validen, aan de Minister van Tewerkstelling en Arbeid. Gewezen Eerste Ondervoorzitter van de "Conseil régional wallon". Gewezen Ondervoorzitter en gewezen Secretaris van de "Conseil régional wallon". Ridder in de Leopoldsorde. Burgerlijke medaille 1ste klasse.

 wait please...
Activiteit van Roger Delizée - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Roger Delizée - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*