Theo Kelchtermans

Picture

CV: Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor het arrondissement Tongeren-Maaseik sedert 8 november 1981. - Geboren te Peer op 27 juni 1943. - Adviseur. Licentiaat in de toegepaste psychologie. - Lid van de Executieve van de Vlaamse Gemeenschap. - Burgemeester van Peer.

 wait please...
Activiteit van Theo Kelchtermans - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Activiteit van Theo Kelchtermans - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    47 (1988-1991)   |