Wivina Demeester-De Meyer

Picture

CV: Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor het arrondissement Antwerpen sedert 10 maart 1974. Geboren te Aalst op 13 december 1943. Landbouwkundig ingenieur. Geaggregeerde van het hoger secundair Onderwijs. Gewezen Staatssecretaris voor Volksgezondheid en Gehandicaptenbeleid, toegevoegd aan de Minister van Sociale Zaken en voor wat betreft het Rijksfonds voor sociale reclassering van de mindervaliden, aan de Minister van Tewerkstelling en Arbeid. Gemeenteraadslid van Zoersel. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Wivina Demeester-De Meyer - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)

Activiteit van Wivina Demeester-De Meyer - Zittingsperiode 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 47 (05.01.1988 - 18.10.1991)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |