Paul De Keersmaeker

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor het arrondissement Brussel sedert 31 maart 1968. Geboren te Kobbegem op 14 juli 1929. Doctor in de rechten. Licentiaat in het notariaat. Bestuurder van vennootschappen. Gewezen burgemeester van Asse en van Kobbegem. Gewezen Staatssecretaris voor Europese Zaken en Landbouw, toegevoegd aan de Minister van Buitenlandse Betrekkingen. Gewezen lid van het Europese Parlement. Ridder in de Leopoldsorde. Burgerlijke medaille 1ste klasse.

 wait please...
Activiteit van Paul De Keersmaeker - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Paul De Keersmaeker - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*