Jos Ansoms

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Antwerpen sedert 21 mei 1995. Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Antwerpen van 8 november 1981 tot 21 mei 1995. ▀ Lid van de CD&V-fractie. ▀ Geboren te Loenhout op 17 januari 1947. ▀ Licentiaat in de politieke en sociale wetenschappen. ▀ Quaestor van de Kamer. Gewezen secretaris van de Kamer. ▀ Burgemeester van Wuustwezel. ▀ Commandeur in de Leopoldsorde. Burgerlijke medaille 1ste klasse. ▀ Lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad. De heer Ansoms Jozef heeft ontslag genomen als volksvertegenwoordiger op 13 januari 2005. Hij werd dezelfde dag vervangen door mevrouw Katharina Schryvers.

 wait please...
Activiteit van Jos Ansoms - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Jos Ansoms - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*