De Kamerleden


Manu Beuselinck

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - ....)

Volksvertegenwoordiger (N-VA) voor de kieskring West-Vlaanderen van 13 juni 2010 tot 6 november 2012. Lid van de N-VA-fractie. Geboren te Oostende op 25 maart 1970. Apotheker.

Activiteit van Manu Beuselinck - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - ....)

                                                                                                               



Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - ....)

53 (2010-2014)   |   


Copyright 2006, De Kamer. Alle rechten voorbehouden.