De Kamerleden


Peter Luykx

Picture

  Taal: Nederlands

  Adres:

  email : peter.luykx@dekamer.be

  website : www.peterluykx.be (*)

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Volksvertegenwoordiger (N-VA) voor de kieskring Limburg van 21 december 2007 tot 30 december 2008, van 2 juli 2009 tot 13 juni 2010 en sedert 6 juli 2010. Lid van de N-VA-fractie. Geboren te Neerpelt op 6 mei 1964. Gegradueerde in de bedrijfseconomie. Afgevaardigd bestuurder. Gewezen ondervoorzitter van de Kamer. Gemeenteraadslid van Lommel.

Activiteit van Peter Luykx - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

                                                                                                               



Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)


als Vast Lid:


als Plaatsvervanger:

54 (2014-2015)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


(*) De Kamer van volksvertegenwoordigers is niet verantwoordelijk voor de inhoud en de presentatie van de websites van haar leden.

Copyright 2006, De Kamer. Alle rechten voorbehouden.