Jenne De Potter

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V - N-VA) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 17 januari 2008, ter vervanging van de heer Pieter De Crem, benoemd tot minister van Landsverdediging op 21 december 2007, 20 maart 2008 en 30 december 2008. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Zottegem op 8 oktober 1979. Licentiaat in de rechten. Gediplomeerde in de aanvullende opleiding der criminologische wetenschappen. Gemeenteraadslid van Zottegem.

 wait please...
Activiteit van Jenne De Potter - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Jenne De Potter - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*