Raf Terwingen

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V - N-VA) voor de kieskring Limburg sedert 28 juni 2007. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Genk op 12 juli 1972. Licentiaat in de rechten. Licentiaat in het notariaat. Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. Advocaat. Gewezen provincieraadslid (Limburg).

 wait please...
Activiteit van Raf Terwingen - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Raf Terwingen - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*