Ilse Uyttersprot

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V - N-VA) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 10 juni 2007. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Dendermonde op 10 mei 1967. Licentiate in de rechten. Gewezen advocate. Gewezen regiosecretaris UNIZO (gewest Aalst). Burgemeester van Aalst.

 wait please...
Activiteit van Ilse Uyttersprot - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Ilse Uyttersprot - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*