Nathalie Muylle

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V - N-VA) voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 8 juli 2004. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Roeselare op 8 februari 1969. Licentiaat in de politieke en sociale wetenschappen. Bediende. Gemeenteraadslid van Roeselare. Lid van de Euromediterrane Parlementaire Assemblee.

 wait please...
Activiteit van Nathalie Muylle - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Nathalie Muylle - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*