Charles Michel

Picture

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Waals-Brabant sedert 18 mei 2003. | Geboren te Namen op 21 december 1975. | Licentiaat in de rechten. Advocaat. | Eerste minister. | Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Nijvel van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003. Gewezen minister van Ontwikkelingssamenwerking. Gewezen minister van Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (Waalse regering). Gewezen voorzitter van de "Mouvement Réformateur" (MR). Gewezen ondervoorzitter van de provincie Waals-Brabant. Gewezen provincieraadslid (Waals-Brabant). Gewezen burgemeester (verhinderd) van Waver.| Grootofficier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Charles Michel - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Charles Michel - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

54 (2014-2019)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*