Didier Reynders

Picture

CV: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Brussel-Hoofdstad sedert 25 mei 2014. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Luik van 21 mei 1995 tot 25 mei 2014 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister van 14 juli 1999 tot 18 mei 2003, van 14 juli 2003 tot 10 juni 2007, van 21 december 2007 tot 13 juni 2010 en van 7 december 2011 tot 25 mei 2014). Volksvertegenwoordiger voor het arrondissement Luik van 22 december 1992 tot 21 mei 1995. Geboren te Luik op 6 augustus 1958. Licentiaat in de rechten. Gewezen ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen eerste ondervoorzitter van de Kamer. Gewezen voorzitter van de liberale fractie (PRL FDF) van de Kamer. Vice-eerste minister en minister van Buitenlandse Zaken en Europese, Zaken, belast met Beliris en de Culturele Instellingen. Gewezen vice-eersteminister en minister van Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Europese Zaken. Gewezen vice-eersteminister en minister van Financiën en Institutionele hervormingen. Gewezen minister van Financiën. Gewezen vice-eersteminister en minister van Financiën. Voorzitter van de Eurogroep van 1 januari tot 31 december 2001 en van 1 juli tot 31 december 2010. Voorzitter van Ecofin van 1 juli tot 31 december 2001. Lid van de G7 in 2001. Voorzitter van de G10 in 2002. Gewezen provincieraadslid (Luik). Gewezen gemeenteraadslid en voorzitter van de MR-fractie van de gemeenteraad van Luik. Gemeenteraadslid van Ukkel. Voorzitter van de "Mouvement Réformateur" (MR) tot 14 februari 2011. Grootofficier in de Leopoldsorde. Commandeur in de Leopoldsorde. Grootkruis in de "Ordre du Mérite du Grand-Duché de Luxembourg". Ridder-Grootkruis in de Orde van Oranje Nassau. Benoemd tot vice-eerste minister en minister van Buitenlandse Zaken en Europese, Zaken, belast met Beliris en de Federale Culturele Instellingen op 11 oktober 2014 en vervangen voor de duur van zijn ambt van minister door mevrouw Sophie Wilmès van 14 oktober 2014 tot 22 september 2015 en door de heer Gautier Calomne sedert 13 oktober 2015.

 wait please...
Activiteit van Didier Reynders - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

Activiteit van Didier Reynders - Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:




Agenda:



Doorklik-lijsten
Zit. 54 (19.06.2014 - ....)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia


Vergaderingen
Tussenkomsten


Commissies: Zittingsperiode 54 (19.06.2014 - ....)

54 (2014-2019)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*