Myriam Vanlerberghe

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor de kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt sedert 21 mei 1995. Geboren te Izegem op 22 november 1961. Regentes Nederlands-Engels, zedenleer. Secretaris van de Kamer. Voorzitter van de Commissie voor de Volksgezondheid, het Leefmilieu en de Maatschappelijke hernieuwing.

 wait please...
Activiteit van Myriam Vanlerberghe - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Myriam Vanlerberghe - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    49 (1995-1999)   |   


*