Herman Lauwers

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger van de Volksunie (VU) voor het arrondissement Antwerpen sedert 13 december 1987. Geboren te Brasschaat op 18 november 1953. Licentiaat psychologie. Gewezen verbondscommissaris afgevaardigd beheerder V.V.K.S.M. (Vlaams Verbond van Katholieke Scouts en Meisjesgidsen). Gemeenteraadslid van Brasschaat

 wait please...
Activiteit van Herman Lauwers - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Herman Lauwers - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






48 (1991-1995)   |    47 (1988-1991)   |   


*