De Kamerleden


De volksvertegenwoordigers

Zittingsperiode 53 - Leden die gezeteld hebben tijdens deze zittingsperiode : 182

Almaci Meyrem
  meyrem.almaci@dekamer.be Website(*)
Annemans Gerolf
  gerolf.annemans@dekamer.be Website(*)
Arens Josy
  josy.arens@lachambre.be
Bacquelaine Daniel
  daniel.bacquelaine@lachambre.be Website(*)
Balcaen Ronny
  ronny.balcaen@lachambre.be Website(*)
Bastin Christophe
  christophe.bastin@lachambre.be
Becq Sonja
  sonja.becq@dekamer.be Website(*)
Beuselinck Manu
  manu.beuselinck@dekamer.be
Blanchart Philippe
  philippe.blanchart@lachambre.be Website(*)
Bogaert Hendrik
  hendrik.bogaert@dekamer.be Website(*)
Bonni Véronique
  veronique.bonni@lachambre.be
Bonte Hans
  hans.bonte@dekamer.be
Boulet Juliette
  juliette.boulet@lachambre.be Website(*)
Bourgeois Geert
Bracke Siegfried
  siegfried.bracke@dekamer.be Website(*)
Brems Eva
  eva.brems@dekamer.be
Brotcorne Christian
  christian.brotcorne@lachambre.be Website(*)
Burgeon Colette
  colette.burgeon@lachambre.be Website(*)
Calvo Kristof
  kristof.calvo@dekamer.be
Chastel Olivier
  olivier.chastel@lachambre.be Website(*)
Clarinval David
  david.clarinval@lachambre.be Website(*)
Clerfayt Bernard
  bernard.clerfayt@lachambre.be Website(*)
Coëme Guy
  guy.coeme@lachambre.be Website(*)
Colen Alexandra
  alexandra.colen@dekamer.be
Collard Philippe
  philippe.collard@lachambre.be
Coudyser Cathy
  cathy.coudyser@dekamer.be
Courard Philippe
  philippe.courard@lachambre.be
Dallemagne Georges
  georges.dallemagne@lachambre.be
De Block Maggie
  maggie.deblock@dekamer.be Website(*)
De Bont Rita
  rita.debont@dekamer.be
De Bue Valérie
  valerie.debue@lachambre.be Website(*)
De Clerck Stefaan
  stefaan.declerck@dekamer.be
De Clercq Mathias
  mathias.declercq@dekamer.be Website(*)
De Crem Pieter
  pieter.DeCrem@dekamer.be Website(*)
De Croo Herman
  herman.decroo@dekamer.be Website(*)
Dedecker Jean Marie
  jeanmarie.dedecker@dekamer.be Website(*)
Dedecker Peter
  peter.dedecker@dekamer.be Website(*)
de Donnea François-Xavier
  francois.dedonnea@lachambre.be Website(*)
Defreyne Roland
  roland.defreyne@dekamer.be
Degroote Koenraad
  koenraad.degroote@dekamer.be
Delacroix-Rolin Myriam
  myriam.rolin@lachambre.be Website(*)
Deleuze Olivier
  olivier.deleuze@lachambre.be
Delizée Jean-Marc
  jean-marc.delizee@lachambre.be Website(*)
De Man Filip
  filip.deman@dekamer.be
De Meulemeester Ingeborg
  ingeborg.demeulemeester@dekamer.be Website(*)
Demir Zuhal
  zuhal.demir@dekamer.be Website(*)
Demol Els
  els.demol@dekamer.be Website(*)
Déom Valérie
  valerie.deom@lachambre.be Website(*)
De Permentier Corinne
  corinne.depermentier@lachambre.be
De Potter Jenne
  jenne.depotter@dekamer.be Website(*)
De Ridder Minneke
  minneke.deridder@dekamer.be Website(*)
Deseyn Roel
  roel.deseyn@dekamer.be Website(*)
Destrebecq Olivier
  olivier.destrebecq@lachambre.be Website(*)
Detiège Maya
  maya.detiege@dekamer.be
Devin Laurent
  laurent.devin@lachambre.be
Devlies Carl
  carl.devlies@dekamer.be Website(*)
De Vriendt Wouter
  wouter.de.vriendt@dekamer.be Website(*)
Dewael Patrick
  patrick.dewael@dekamer.be
De Wit Sophie
  sophie.dewit@dekamer.be Website(*)
D'haeseleer Guy
  guy.dhaeseleer@dekamer.be
Dierick Leen
  leen.dierick@dekamer.be
Di Rupo Elio
  elio.dirupo@lachambre.be
Doomst Michel
  michel.doomst@dekamer.be Website(*)
Drèze Benoît
  benoit.dreze@lachambre.be
Ducarme Denis
  denis.ducarme@lachambre.be Website(*)
Dufrane Anthony
  anthony.dufrane@lachambre.be Website(*)
Dumery Daphné
  daphne.dumery@dekamer.be Website(*)
Emmery Isabelle
  isabelle.emmery@lachambre.be Website(*)
Fernandez Fernandez Julie
  julie.fernandez@lachambre.be Website(*)
Flahaut André
  andre.flahaut@lachambre.be
Fonck Catherine
  catherine.fonck@lachambre.be
Francken Theo
  theo.francken@dekamer.be Website(*)
Frédéric André
  andre.frederic@lachambre.be Website(*)
Galant Jacqueline
  jacqueline.galant@lachambre.be Website(*)
Geerts David
  david.geerts@dekamer.be Website(*)
Gennez Caroline
  caroline.gennez@dekamer.be Website(*)
Genot Zoé
  zoe.genot@lachambre.be Website(*)
George Joseph
  joseph.george@lachambre.be Website(*)
Gerkens Muriel
  muriel.gerkens@dekamer.be Website(*)
Giet Thierry
  thierry.giet@lachambre.be Website(*)
Gilkinet Georges
  georges.gilkinet@lachambre.be
Goffin Philippe
  philippe.goffin@lachambre.be Website(*)
Goyvaerts Hagen
  hagen.goyvaerts@dekamer.be Website(*)
Grosemans Karolien
  karolien.grosemans@dekamer.be Website(*)
Gustin Luc
  luc.gustin@lachambre.be
Henry Olivier
  olivier.henry@lachambre.be Website(*)
Jabour Mohammed
  mohammed.jabour@lachambre.be Website(*)
Jadin Kattrin
  kattrin.jadin@lachambre.be Website(*)
Jadot Eric
  eric.jadot@lachambre.be
Jambon Jan
  jan.jambon@dekamer.be Website(*)
Kindermans Gerald
  gerald.kindermans@dekamer.be Website(*)
Kitir Meryame
  meryame.kitir@dekamer.be
Lacroix Christophe
  christophe.lacroix@lachambre.be
Lahaye-Battheu Sabien
  sabien.battheu@dekamer.be
Lahssaini Fouad
  fouad.lahssaini@lachambre.be
Lalieux Karine
  karine.lalieux@lachambre.be Website(*)
Lambert Marie-Claire
  marie.claire.lambert@lachambre.be
Landuyt Renaat
  renaat.landuyt@dekamer.be
Lanjri Nahima
  nahima.lanjri@dekamer.be Website(*)
Laruelle Sabine
  sabine.laruelle@lachambre.be Website(*)
Leterme Yves
  yves.leterme@dekamer.be
Logghe Peter
  peter.logghe@dekamer.be
Louis Laurent
  laurent.louis@lachambre.be Website(*)
Lutgen Benoît
  benoit.lutgen@lachambre.be
Luykx Peter
  peter.luykx@dekamer.be Website(*)
Madrane Rachid
  rachid.madrane@lachambre.be Website(*)
Maertens Bert
  bert.maertens@dekamer.be Website(*)
Maingain Olivier
  olivier.maingain@lachambre.be Website(*)
Marghem Marie-Christine
  mariechristine.marghem@lachambre.be Website(*)
Mathot Alain
  alain.mathot@lachambre.be Website(*)
Mayeur Yvan
  yvan.mayeur@lachambre.be Website(*)
Meire Laurence
  laurence.meire@lachambre.be Website(*)
Michel Charles
  charles.michel@lachambre.be
Milquet Joëlle
  joelle.milquet@lachambre.be Website(*)
Moriau Patrick
  patrick.moriau@lachambre.be Website(*)
Mouton Rosaline
  rosaline.mouton@dekamer.be
Musin Linda
  linda.musin@lachambre.be Website(*)
Muylle Nathalie
  nathalie.muylle@dekamer.be Website(*)
Mylle Gerda
  gerda.mylle@dekamer.be
Nyanga-Lumbala Jeanne
  jeanne.nyanga-lumbala@lachambre.be
Onkelinx Laurette
  laurette.onkelinx@lachambre.be
Özen Özlem
  ozlem.ozen@lachambre.be
Pas Barbara
  barbara.pas@dekamer.be Website(*)
Perpète André
  andre.perpete@lachambre.be
Ponthier Annick
  annick.ponthier@dekamer.be
Reynders Didier
  didier.reynders@lachambre.be Website(*)
Rutten Gwendolyn
  gwendolyn.rutten@dekamer.be
Sampaoli Vincent
  vincent.sampaoli@lachambre.be
Schiltz Willem-Frederik
  willem-frederik.schiltz@dekamer.be Website(*)
Schoofs Bert
  bert.schoofs@dekamer.be Website(*)
Schyns Marie-Martine
  marie-martine.schyns@lachambre.be Website(*)
Seminara Franco
  franco.seminara@lachambre.be Website(*)
Senecaut Manuella
  manuella.senecaut@lachambre.be Website(*)
Slegers Bercy
  bercy.slegers@dekamer.be Website(*)
Smeyers Sarah
  sarah.smeyers@dekamer.be Website(*)
Sminate Nadia
  nadia.sminate@dekamer.be Website(*)
Snoy et d'Oppuers Thérèse
  therese.snoy@lachambre.be
Somers Bart
  bart.somers@dekamer.be Website(*)
Somers Ine
  ine.somers@dekamer.be Website(*)
Temmerman Karin
  karin.temmerman@dekamer.be Website(*)
Terwingen Raf
  raf.terwingen@dekamer.be Website(*)
Thiébaut Eric
  eric.thiebaut@lachambre.be Website(*)
Thiéry Damien
  damien.thiery@lachambre.be Website(*)
Tobback Bruno
  bruno.tobback@dekamer.be
Turtelboom Annemie
  annemie.turtelboom@dekamer.be
Tuybens Bruno
  bruno.tuybens@dekamer.be Website(*)
Uyttersprot Karel
  karel.uyttersprot@dekamer.be Website(*)
Valkeniers Bruno
  bruno.valkeniers@dekamer.be Website(*)
Vanackere Steven
  steven.vanackere@dekamer.be
Van Biesen Luk
  luk.vanbiesen@dekamer.be
Van Cauter Carina
  carina.vancauter@dekamer.be
Van den Bergh Jef
  jef.vandenbergh@dekamer.be Website(*)
Van Den Ende Annick
  annick.vandenende@lachambre.be
Vandeput Steven
  steven.vandeput@dekamer.be Website(*)
Van der Auwera Liesbeth
  liesbeth.vanderauwera@dekamer.be
Van der Maelen Dirk
  dirk.vandermaelen@dekamer.be Website(*)
Van Eetvelde Miranda
  miranda.vaneetvelde@dekamer.be Website(*)
Van Esbroeck Jan
  jan.vanesbroeck@dekamer.be
Van Gool Nik
  nik.vangool@dekamer.be
Van Grootenbrulle Bruno
  bruno.vangrootenbrulle@lachambre.be
Van Hecke Stefaan
  stefaan.vanhecke@dekamer.be Website(*)
Vanhengel Guy
  guy.vanhengel@dekamer.be
Vanheste Ann
  ann.vanheste@dekamer.be Website(*)
Vanlerberghe Myriam
  myriam.vanlerberghe@dekamer.be Website(*)
Van Moer Reinilde
  reinilde.vanmoer@dekamer.be
Van Noppen Flor
  flor.vannoppen@dekamer.be Website(*)
Van Quickenborne Vincent
  vincent.vanquickenborne@dekamer.be
Van Vaerenbergh Kristien
  kristien.vanvaerenbergh@dekamer.be Website(*)
Vanvelthoven Peter
  peter.vanvelthoven@dekamer.be Website(*)
Vercamer Stefaan
  stefaan.vercamer@dekamer.be Website(*)
Verherstraeten Servais
  s.verherstraeten@dekamer.be Website(*)
Vervotte Inge
  inge.vervotte@dekamer.be
Veys Tanguy
  tanguy.veys@dekamer.be Website(*)
Vienne Christiane
  christiane.vienne@lachambre.be Website(*)
Warzée-Caverenne Valérie
  valerie.caverenne@lachambre.be Website(*)
Waterschoot Kristof
  kristof.waterschoot@dekamer.be Website(*)
Wathelet Melchior
  melchior.wathelet@lachambre.be Website(*)
Weyts Ben
  ben.weyts@dekamer.be Website(*)
Wierinck Lieve
  lieve.wierinck@dekamer.be
Wilrycx Frank
  frank.wilrycx@dekamer.be Website(*)
Wollants Bert
  bert.wollants@dekamer.be Website(*)
Wouters Veerle
  veerle.wouters@dekamer.be Website(*)


(*) De Kamer van volksvertegenwoordigers is niet verantwoordelijk voor de inhoud en de presentatie van de websites van haar leden.