De Kamerleden


De volksvertegenwoordigers

Huidige leden - 150 leden

Almaci Meyrem
Ecolo-Groen   meyrem.almaci@dekamer.be Website(*)
Annemans Gerolf
VB   gerolf.annemans@dekamer.be Website(*)
Arens Josy
cdH   josy.arens@lachambre.be
Bacquelaine Daniel
MR   daniel.bacquelaine@lachambre.be Website(*)
Balcaen Ronny
Ecolo-Groen   ronny.balcaen@lachambre.be Website(*)
Bastin Christophe
cdH   christophe.bastin@lachambre.be
Becq Sonja
CD&V   sonja.becq@dekamer.be Website(*)
Blanchart Philippe
PS   philippe.blanchart@lachambre.be Website(*)
Bonni Véronique
PS   veronique.bonni@lachambre.be
Bonte Hans
sp.a   hans.bonte@dekamer.be
Boulet Juliette
Ecolo-Groen   juliette.boulet@lachambre.be Website(*)
Bracke Siegfried
N-VA   siegfried.bracke@dekamer.be Website(*)
Brems Eva
Ecolo-Groen   eva.brems@dekamer.be
Brotcorne Christian
cdH   christian.brotcorne@lachambre.be Website(*)
Burgeon Colette
PS   colette.burgeon@lachambre.be Website(*)
Calvo Kristof
Ecolo-Groen   kristof.calvo@dekamer.be
Clarinval David
MR   david.clarinval@lachambre.be Website(*)
Clerfayt Bernard
FDF   bernard.clerfayt@lachambre.be Website(*)
Colen Alexandra
INDEP-ONAFH   alexandra.colen@dekamer.be
Collard Philippe
MR   philippe.collard@lachambre.be
Coudyser Cathy
N-VA   cathy.coudyser@dekamer.be
Dallemagne Georges
cdH   georges.dallemagne@lachambre.be
De Bont Rita
VB   rita.debont@dekamer.be
De Bue Valérie
MR   valerie.debue@lachambre.be Website(*)
De Clercq Mathias
Open Vld   mathias.declercq@dekamer.be Website(*)
De Croo Herman
Open Vld   herman.decroo@dekamer.be Website(*)
Dedecker Jean Marie
LDD   jeanmarie.dedecker@dekamer.be Website(*)
Dedecker Peter
N-VA   peter.dedecker@dekamer.be Website(*)
de Donnea François-Xavier
MR   francois.dedonnea@lachambre.be Website(*)
Degroote Koenraad
N-VA   koenraad.degroote@dekamer.be
Delizée Jean-Marc
PS   jean-marc.delizee@lachambre.be Website(*)
De Man Filip
VB   filip.deman@dekamer.be
De Meulemeester Ingeborg
N-VA   ingeborg.demeulemeester@dekamer.be Website(*)
Demir Zuhal
N-VA   zuhal.demir@dekamer.be Website(*)
Demol Els
N-VA   els.demol@dekamer.be Website(*)
De Permentier Corinne
MR   corinne.depermentier@lachambre.be
De Potter Jenne
CD&V   jenne.depotter@dekamer.be Website(*)
De Ridder Minneke
N-VA   minneke.deridder@dekamer.be Website(*)
Deseyn Roel
CD&V   roel.deseyn@dekamer.be Website(*)
Destrebecq Olivier
MR   olivier.destrebecq@lachambre.be Website(*)
Detiège Maya
sp.a   maya.detiege@dekamer.be
Devin Laurent
PS   laurent.devin@lachambre.be
Devlies Carl
CD&V   carl.devlies@dekamer.be Website(*)
De Vriendt Wouter
Ecolo-Groen   wouter.de.vriendt@dekamer.be Website(*)
Dewael Patrick
Open Vld   patrick.dewael@dekamer.be
De Wit Sophie
N-VA   sophie.dewit@dekamer.be Website(*)
D'haeseleer Guy
VB   guy.dhaeseleer@dekamer.be
Dierick Leen
CD&V   leen.dierick@dekamer.be
Drèze Benoît
cdH   benoit.dreze@lachambre.be
Ducarme Denis
MR   denis.ducarme@lachambre.be Website(*)
Dumery Daphné
N-VA   daphne.dumery@dekamer.be Website(*)
Emmery Isabelle
PS   isabelle.emmery@lachambre.be Website(*)
Fernandez Fernandez Julie
PS   julie.fernandez@lachambre.be Website(*)
Flahaut André
PS   andre.flahaut@lachambre.be
Fonck Catherine
cdH   catherine.fonck@lachambre.be
Francken Theo
N-VA   theo.francken@dekamer.be Website(*)
Frédéric André
PS   andre.frederic@lachambre.be Website(*)
Galant Jacqueline
MR   jacqueline.galant@lachambre.be Website(*)
Geerts David
sp.a   david.geerts@dekamer.be Website(*)
Gennez Caroline
sp.a   caroline.gennez@dekamer.be Website(*)
Genot Zoé
Ecolo-Groen   zoe.genot@lachambre.be Website(*)
George Joseph
cdH   joseph.george@lachambre.be Website(*)
Gerkens Muriel
Ecolo-Groen   muriel.gerkens@dekamer.be Website(*)
Gilkinet Georges
Ecolo-Groen   georges.gilkinet@lachambre.be
Goffin Philippe
MR   philippe.goffin@lachambre.be Website(*)
Goyvaerts Hagen
VB   hagen.goyvaerts@dekamer.be Website(*)
Grosemans Karolien
N-VA   karolien.grosemans@dekamer.be Website(*)
Gustin Luc
MR   luc.gustin@lachambre.be
Henry Olivier
PS   olivier.henry@lachambre.be Website(*)
Jabour Mohammed
PS   mohammed.jabour@lachambre.be Website(*)
Jadin Kattrin
MR   kattrin.jadin@lachambre.be Website(*)
Jadot Eric
Ecolo-Groen   eric.jadot@lachambre.be
Jambon Jan
N-VA   jan.jambon@dekamer.be Website(*)
Kindermans Gerald
CD&V   gerald.kindermans@dekamer.be Website(*)
Kitir Meryame
sp.a   meryame.kitir@dekamer.be
Lacroix Christophe
PS   christophe.lacroix@lachambre.be
Lahaye-Battheu Sabien
Open Vld   sabien.battheu@dekamer.be
Lahssaini Fouad
Ecolo-Groen   fouad.lahssaini@lachambre.be
Lalieux Karine
PS   karine.lalieux@lachambre.be Website(*)
Lambert Marie-Claire
PS   marie.claire.lambert@lachambre.be
Landuyt Renaat
sp.a   renaat.landuyt@dekamer.be
Lanjri Nahima
CD&V   nahima.lanjri@dekamer.be Website(*)
Logghe Peter
VB   peter.logghe@dekamer.be
Louis Laurent
INDEP-ONAFH   laurent.louis@lachambre.be Website(*)
Lutgen Benoît
cdH   benoit.lutgen@lachambre.be
Luykx Peter
N-VA   peter.luykx@dekamer.be Website(*)
Maertens Bert
N-VA   bert.maertens@dekamer.be Website(*)
Maingain Olivier
FDF   olivier.maingain@lachambre.be Website(*)
Marghem Marie-Christine
MR   mariechristine.marghem@lachambre.be Website(*)
Mathot Alain
PS   alain.mathot@lachambre.be Website(*)
Mayeur Yvan
PS   yvan.mayeur@lachambre.be Website(*)
Meire Laurence
PS   laurence.meire@lachambre.be Website(*)
Michel Charles
MR   charles.michel@lachambre.be
Mouton Rosaline
sp.a   rosaline.mouton@dekamer.be
Musin Linda
PS   linda.musin@lachambre.be Website(*)
Muylle Nathalie
CD&V   nathalie.muylle@dekamer.be Website(*)
Mylle Gerda
CD&V   gerda.mylle@dekamer.be
Nyanga-Lumbala Jeanne
cdH   jeanne.nyanga-lumbala@lachambre.be
Özen Özlem
PS   ozlem.ozen@lachambre.be
Pas Barbara
VB   barbara.pas@dekamer.be Website(*)
Perpète André
PS   andre.perpete@lachambre.be
Ponthier Annick
VB   annick.ponthier@dekamer.be
Rutten Gwendolyn
Open Vld   gwendolyn.rutten@dekamer.be
Sampaoli Vincent
PS   vincent.sampaoli@lachambre.be
Schiltz Willem-Frederik
Open Vld   willem-frederik.schiltz@dekamer.be Website(*)
Schoofs Bert
VB   bert.schoofs@dekamer.be Website(*)
Seminara Franco
PS   franco.seminara@lachambre.be Website(*)
Senecaut Manuella
PS   manuella.senecaut@lachambre.be Website(*)
Slegers Bercy
CD&V   bercy.slegers@dekamer.be Website(*)
Smeyers Sarah
N-VA   sarah.smeyers@dekamer.be Website(*)
Sminate Nadia
N-VA   nadia.sminate@dekamer.be Website(*)
Snoy et d'Oppuers Thérèse
Ecolo-Groen   therese.snoy@lachambre.be
Somers Bart
Open Vld   bart.somers@dekamer.be Website(*)
Somers Ine
Open Vld   ine.somers@dekamer.be Website(*)
Temmerman Karin
sp.a   karin.temmerman@dekamer.be Website(*)
Terwingen Raf
CD&V   raf.terwingen@dekamer.be Website(*)
Thiébaut Eric
PS   eric.thiebaut@lachambre.be Website(*)
Thiéry Damien
MR   damien.thiery@lachambre.be Website(*)
Tobback Bruno
sp.a   bruno.tobback@dekamer.be
Tuybens Bruno
sp.a   bruno.tuybens@dekamer.be Website(*)
Uyttersprot Karel
N-VA   karel.uyttersprot@dekamer.be Website(*)
Valkeniers Bruno
VB   bruno.valkeniers@dekamer.be Website(*)
Vanackere Steven
CD&V   steven.vanackere@dekamer.be
Van Biesen Luk
Open Vld   luk.vanbiesen@dekamer.be
Van Cauter Carina
Open Vld   carina.vancauter@dekamer.be
Van den Bergh Jef
CD&V   jef.vandenbergh@dekamer.be Website(*)
Vandeput Steven
N-VA   steven.vandeput@dekamer.be Website(*)
Van der Auwera Liesbeth
CD&V   liesbeth.vanderauwera@dekamer.be
Van der Maelen Dirk
sp.a   dirk.vandermaelen@dekamer.be Website(*)
Van Eetvelde Miranda
N-VA   miranda.vaneetvelde@dekamer.be Website(*)
Van Esbroeck Jan
N-VA   jan.vanesbroeck@dekamer.be
Van Gool Nik
CD&V   nik.vangool@dekamer.be
Van Grootenbrulle Bruno
PS   bruno.vangrootenbrulle@lachambre.be
Van Hecke Stefaan
Ecolo-Groen   stefaan.vanhecke@dekamer.be Website(*)
Vanheste Ann
sp.a   ann.vanheste@dekamer.be Website(*)
Van Moer Reinilde
N-VA   reinilde.vanmoer@dekamer.be
Van Noppen Flor
N-VA   flor.vannoppen@dekamer.be Website(*)
Van Quickenborne Vincent
Open Vld   vincent.vanquickenborne@dekamer.be
Van Vaerenbergh Kristien
N-VA   kristien.vanvaerenbergh@dekamer.be Website(*)
Vanvelthoven Peter
sp.a   peter.vanvelthoven@dekamer.be Website(*)
Vercamer Stefaan
CD&V   stefaan.vercamer@dekamer.be Website(*)
Veys Tanguy
VB   tanguy.veys@dekamer.be Website(*)
Vienne Christiane
PS   christiane.vienne@lachambre.be Website(*)
Warzée-Caverenne Valérie
MR   valerie.caverenne@lachambre.be Website(*)
Waterschoot Kristof
CD&V   kristof.waterschoot@dekamer.be Website(*)
Weyts Ben
N-VA   ben.weyts@dekamer.be Website(*)
Wierinck Lieve
Open Vld   lieve.wierinck@dekamer.be
Wilrycx Frank
Open Vld   frank.wilrycx@dekamer.be Website(*)
Wollants Bert
N-VA   bert.wollants@dekamer.be Website(*)
Wouters Veerle
N-VA   veerle.wouters@dekamer.be Website(*)


(*) De Kamer van volksvertegenwoordigers is niet verantwoordelijk voor de inhoud en de presentatie van de websites van haar leden.