De Kamerleden



De volksvertegenwoordigers

Huidige leden - 150 leden

Almaci Meyrem
Ecolo-Groen   meyrem.almaci@dekamer.be Website(*)
Becq Sonja
CD&V   sonja.becq@dekamer.be Website(*)
Beke Wouter
CD&V   wouter.beke@dekamer.be Website(*)
Bellens Rita
N-VA   rita.bellens@dekamer.be
Ben Hamou Nawal
PS   nawal.benhamou@lachambre.be Website(*)
Blanchart Philippe
PS   philippe.blanchart@lachambre.be Website(*)
Bogaert Hendrik
CD&V   hendrik.bogaert@dekamer.be Website(*)
Bonte Hans
sp.a   hans.bonte@dekamer.be
Bracke Siegfried
N-VA   siegfried.bracke@dekamer.be Website(*)
Brotcorne Christian
cdH   christian.brotcorne@lachambre.be Website(*)
Burton Emmanuel
MR   emmanuel.burton@lachambre.be
Buysrogge Peter
N-VA   peter.buysrogge@dekamer.be
Calvo Kristof
Ecolo-Groen   kristof.calvo@dekamer.be
Capoen An
N-VA   an.capoen@dekamer.be Website(*)
Caprasse Véronique
FDF   veronique.caprasse@lachambre.be
Carcaci Aldo
PP   aldo.carcaci@lachambre.be
Cassart-Mailleux Caroline
MR   caroline.mailleux@lachambre.be
Ceysens Patricia
Open Vld   patricia.ceysens@dekamer.be
Chastel Olivier
MR   olivier.chastel@lachambre.be Website(*)
Cheron Marcel
Ecolo-Groen   marcel.cheron@lachambre.be
Claerhout Sarah
CD&V   sarah.claerhout@dekamer.be
Clarinval David
MR   david.clarinval@lachambre.be Website(*)
Crusnière Stéphane
PS   stephane.crusniere@lachambre.be
Daerden Frédéric
PS   frederic.daerden@lachambre.be
Dallemagne Georges
cdH   georges.dallemagne@lachambre.be Website(*)
De Coninck Monica
sp.a   monica.deconinck@dekamer.be
De Coninck Inez
N-VA   inez.deconinck@dekamer.be Website(*)
de Coster-Bauchau Sybille
MR   sybille.bauchau@lachambre.be Website(*)
Dedecker Peter
N-VA   peter.dedecker@dekamer.be Website(*)
Dedry Anne
Ecolo-Groen   anne.dedry@dekamer.be
Degroote Koenraad
N-VA   koenraad.degroote@dekamer.be
Delannois Paul-Olivier
PS   paul.delannois@lachambre.be
Delizée Jean-Marc
PS   jean-marc.delizee@lachambre.be Website(*)
Delpérée Francis
cdH   francis.delperee@lachambre.be Website(*)
Demeyer Willy
PS   willy.demeyer@lachambre.be Website(*)
Demir Zuhal
N-VA   zuhal.demir@dekamer.be Website(*)
Demon Franky
CD&V   franky.demon@dekamer.be Website(*)
De Roover Peter
N-VA   peter.deroover@dekamer.be Website(*)
Deseyn Roel
CD&V   roel.deseyn@dekamer.be Website(*)
Detiège Maya
sp.a   maya.detiege@dekamer.be Website(*)
Devin Laurent
PS   laurent.devin@lachambre.be
De Vriendt Wouter
Ecolo-Groen   wouter.de.vriendt@dekamer.be Website(*)
Dewael Patrick
Open Vld   patrick.dewael@dekamer.be Website(*)
De Wever Bart
N-VA   bart.dewever@dekamer.be
Dewinter Filip
VB   filip.dewinter@dekamer.be Website(*)
De Wit Sophie
N-VA   sophie.dewit@dekamer.be Website(*)
D'Haese Christoph
N-VA   christoph.dhaese@dekamer.be
Dierick Leen
CD&V   leen.dierick@dekamer.be
Di Rupo Elio
PS   elio.dirupo@lachambre.be
Dispa Benoît
cdH   benoit.dispa@lachambre.be
Ducarme Denis
MR   denis.ducarme@lachambre.be Website(*)
Dumery Daphné
N-VA   daphne.dumery@dekamer.be Website(*)
Fernandez Fernandez Julie
PS   julie.fernandez@lachambre.be Website(*)
Flahaux Jean-Jacques
MR   jean-jacques.flahaux@lachambre.be Website(*)
Fonck Catherine
cdH   catherine.fonck@lachambre.be
Foret Gilles
MR   gilles.foret@lachambre.be Website(*)
Frédéric André
PS   andre.frederic@lachambre.be Website(*)
Friart Benoît
MR   benoit.friart@lachambre.be Website(*)
Gabriëls Katja
Open Vld   katja.gabriëls@dekamer.be
Gantois Rita
N-VA   rita.gantois@dekamer.be
Geerts David
sp.a   david.geerts@dekamer.be Website(*)
Gerkens Muriel
Ecolo-Groen   muriel.gerkens@lachambre.be Website(*)
Gilkinet Georges
Ecolo-Groen   georges.gilkinet@lachambre.be
Goffin Philippe
MR   philippe.goffin@lachambre.be Website(*)
Grosemans Karolien
N-VA   karolien.grosemans@dekamer.be Website(*)
Grovonius Gwenaëlle
PS   gwenaelle.grovonius@lachambre.be
Gustin Luc
MR   luc.gustin@lachambre.be
Hedebouw Raoul
PTB-GO!   raoul.hedebouw@lachambre.be Website(*)
Heeren Veerle
CD&V   veerle.heeren@dekamer.be
Hellings Benoit
Ecolo-Groen   benoit.hellings@lachambre.be Website(*)
Hufkens Renate
N-VA   renate.hufkens@dekamer.be
Jadin Kattrin
MR   kattrin.jadin@lachambre.be Website(*)
Janssen Werner
N-VA   werner.janssen@dekamer.be Website(*)
Janssens Dirk
Open Vld   dirk.janssens@dekamer.be
Jiroflée Karin
sp.a   karin.jiroflee@dekamer.be Website(*)
Khattabi Zakia
Ecolo-Groen   zakia.khattabi@lachambre.be
Kir Emir
PS   emir.kir@lachambre.be Website(*)
Kitir Meryame
sp.a   meryame.kitir@dekamer.be Website(*)
Klaps Johan
N-VA   johan.klaps@dekamer.be
Laaouej Ahmed
PS   ahmed.laaouej@lachambre.be Website(*)
Lachaert Egbert
Open Vld   egbert.lachaert@dekamer.be Website(*)
Lahaye-Battheu Sabien
Open Vld   sabien.battheu@dekamer.be Website(*)
Lalieux Karine
PS   karine.lalieux@lachambre.be Website(*)
Lanjri Nahima
CD&V   nahima.lanjri@dekamer.be Website(*)
Lijnen Nele
Open Vld   nele.lijnen@dekamer.be Website(*)
Lutgen Benoît
cdH   benoit.lutgen@lachambre.be
Luykx Peter
N-VA   peter.luykx@dekamer.be Website(*)
Maingain Olivier
FDF   olivier.maingain@lachambre.be Website(*)
Massin Eric
PS   eric.massin@lachambre.be
Mathot Alain
PS   alain.mathot@lachambre.be Website(*)
Matz Vanessa
cdH   vanessa.matz@lachambre.be Website(*)
Metsu Koen
N-VA   koen.metsu@dekamer.be Website(*)
Miller Richard
MR   richard.miller@lachambre.be Website(*)
Muylle Nathalie
CD&V   nathalie.muylle@dekamer.be Website(*)
Nollet Jean-Marc
Ecolo-Groen   jean-marc.nollet@lachambre.be Website(*)
Onkelinx Laurette
PS   laurette.onkelinx@lachambre.be
Özen Özlem
PS   ozlem.ozen@lachambre.be
Pas Barbara
VB   barbara.pas@dekamer.be Website(*)
Pehlivan Fatma
sp.a   fatma.pehlivan@dekamer.be
Penris Jan
VB   jan.penris@dekamer.be Website(*)
Piedboeuf Benoît
MR   benoit.piedboeuf@lachambre.be
Pirlot Sébastian
PS   sebastian.pirlot@lachambre.be Website(*)
Pivin Philippe
MR   philippe.pivin@lachambre.be Website(*)
Poncelet Isabelle
cdH   isabelle.poncelet@lachambre.be
Raskin Wouter
N-VA   wouter.raskin@dekamer.be
Schepmans Françoise
MR   francoise.schepmans@lachambre.be Website(*)
Scourneau Vincent
MR   
Senesael Daniel
PS   daniel.senesael@lachambre.be Website(*)
Smaers Griet
CD&V   griet.smaers@dekamer.be Website(*)
Smeyers Sarah
N-VA   
Somers Ine
Open Vld   ine.somers@dekamer.be Website(*)
Spooren Jan
N-VA   jan.spooren@dekamer.be
Temmerman Karin
sp.a   karin.temmerman@dekamer.be Website(*)
Terwingen Raf
CD&V   raf.terwingen@dekamer.be Website(*)
Thiébaut Eric
PS   eric.thiebaut@lachambre.be Website(*)
Thiéry Damien
MR   damien.thiery@lachambre.be Website(*)
Thoron Stéphanie
MR   stephanie.thoron@lachambre.be
Top Alain
sp.a   alain.top@dekamer.be
Uyttersprot Goedele
N-VA   goedele.uyttersprot@dekamer.be
Van Biesen Luk
Open Vld   luk.vanbiesen@dekamer.be Website(*)
Van Camp Yoleen
N-VA   yoleen.vancamp@dekamer.be Website(*)
Van Cauter Carina
Open Vld   carina.vancauter@dekamer.be Website(*)
Vande Lanotte Johan
sp.a   johan.vandelanotte@dekamer.be
Van den Bergh Jef
CD&V   jef.vandenbergh@dekamer.be Website(*)
Vandenput Tim
Open Vld   tim.vandenput@dekamer.be Website(*)
Van der Maelen Dirk
sp.a   dirk.vandermaelen@dekamer.be Website(*)
Van de Velde Robert
N-VA   robert.vandevelde@dekamer.be
Van Hecke Stefaan
Ecolo-Groen   stefaan.vanhecke@dekamer.be Website(*)
Van Hees Marco
PTB-GO!   marco.vanhees@lachambre.be
Vanheste Ann
sp.a   ann.vanheste@dekamer.be Website(*)
Van Hoof Els
CD&V   els.vanhoof@dekamer.be
Van Mechelen Dirk
Open Vld   dirk.vanmechelen@dekamer.be Website(*)
Van Peel Valerie
N-VA   valerie.vanpeel@dekamer.be Website(*)
Van Quickenborne Vincent
Open Vld   vincent.vanquickenborne@dekamer.be Website(*)
Van Rompuy Eric
CD&V   eric.vanrompuy@dekamer.be Website(*)
Van Vaerenbergh Kristien
N-VA   kristien.vanvaerenbergh@dekamer.be Website(*)
Vanvelthoven Peter
sp.a   peter.vanvelthoven@dekamer.be Website(*)
Vercamer Stefaan
CD&V   stefaan.vercamer@dekamer.be Website(*)
Vercammen Jan
N-VA   jan.vercammen@dekamer.be
Verherstraeten Servais
CD&V   servais.verherstraeten@dekamer.be Website(*)
Vermeulen Brecht
N-VA   brecht.vermeulen@dekamer.be
Vuye Hendrik
N-VA   hendrik.vuye@dekamer.be Website(*)
Wathelet Melchior
cdH   melchior.wathelet@lachambre.be Website(*)
Willaert Evita
Ecolo-Groen   evita.willaert@dekamer.be Website(*)
Wilmès Sophie
MR   sophie.wilmes@lachambre.be Website(*)
Wilrycx Frank
Open Vld   frank.wilrycx@dekamer.be Website(*)
Winckel Fabienne
PS   fabienne.winckel@lachambre.be
Wollants Bert
N-VA   bert.wollants@dekamer.be Website(*)
Wouters Veerle
N-VA   veerle.wouters@dekamer.be Website(*)
Yüksel Veli
CD&V   veli.yuksel@dekamer.be


(*) De Kamer van volksvertegenwoordigers is niet verantwoordelijk voor de inhoud en de presentatie van de websites van haar leden.