Lieve Wierinck

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 22 december 2011, ter vervanging van de heer Guy Vanhengel, verkozen tot minister van FinanciŰn, Begroting, Ambtenarenzaken en Externe betrekkingen (regering van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest) op 16 december 2011. Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Leuven op 3 juli 1957. Apotheker. Gewezen voorzitter van het OCMW van Zaventem. Gewezen schepen van Zaventem. Gemeenteraadslid van Zaventem.

 wait please...
Activiteit van Lieve Wierinck - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Lieve Wierinck - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*