Peter Dedecker

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (N-VA) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 13 juni 2010. Lid van de N-VA-fractie. Geboren te Zottegem op 7 november 1983. Burgerlijk ingenieur. Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. Assistent (HO Gent).

 wait please...
Activiteit van Peter Dedecker - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Peter Dedecker - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |   


*