Hélène Couplet-Clément

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger "democraat-humanist" (cdH) voor de kieskring Henegouwen van 2 juli 2009 tot 16 juli 2009, ter vervanging van mevrouw Catherine Fonck, minister van Kinderwelzijn, Hulpverlening aan de Jeugd en Gezondheid (regering van de Franse gemeenschap). Lid van de cdH-fractie. Geboren te Doornik op 10 maart 1971. Licentiate in de psychologie. Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. Lerares. Psychologe. Gemeenteraadslid van Doornik.

 wait please...
Activiteit van Hélène Couplet-Clément - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Hélène Couplet-Clément - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*