Mathias De Clercq

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Oost-Vlaanderen van 21 december 2007 tot 17 juli 2009 en sedert 16 september 2009. Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Gent op 26 december 1981. Licentiaat in de rechten. Master na master in het Europees en internationaal recht. Advocaat. Schepen van Gent.

 wait please...
Activiteit van Mathias De Clercq - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Mathias De Clercq - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*