Peter Logghe

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring West-Vlaanderen sedert 28 juni 2007. ▀ Lid van de Vlaams-Belang-fractie. ▀ Geboren te Torhout op 20 maart 1959. ▀ Licentiaat in de rechten. ▀ Gemeenteraadslid van Roeselare. ▀ Plaatsvervangend lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad.

 wait please...
Activiteit van Peter Logghe - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Peter Logghe - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*