Meyrem Almaci

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Volksvertegenwoordiger (Groen) voor de kieskring Antwerpen sedert 10 juni 2007. Lid van de Ecolo-Groen-fractie. Geboren te Sint-Niklaas op 25 februari 1976. Kandidate in de moraalwetenschappen. Licentiate in de vergelijkende cultuurwetenschappen. Gewezen vorser. Secretaris van de Kamer. Gewezen voorzitter van de Ecolo-Groen - fractie van de Kamer. Gemeenteraadslid van Antwerpen. Gewezen gemeenteraadslid van Sint-Gillis-Waas. Gewezen lid van de districtsraad van Berchem.

 wait please...
Activiteit van Meyrem Almaci - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Meyrem Almaci - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*