Bruno Tobback

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a) voor de kieskring Leuven sedert 10 juni 2007. Lid van de sp.a-fractie. Geboren te Leuven op 22 augustus 1969. Lid van het Vlaams Parlement van 18 mei 1995 tot 18 juli 2004. Licentiaat in de rechten. Bijzondere licentie sociaal en economisch recht. Gewezen advocaat. Gewezen voorzitter van de sp.a-fractie van de Kamer. Gewezen voorzitter van de socialistische fractie van het Vlaams parlement. Gewezen minister van Leefmilieu en gewezen minister van pensioenen. Voorzitter van de sp.a. Gewezen provincieraadslid (Vlaams Brabant). Commandeur in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Bruno Tobback - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Bruno Tobback - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*