Jef Van den Bergh

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Antwerpen sedert 8 juli 2004, ter vervanging van mevrouw Inge Vervotte, ontslagnemend op 6 juli 2004. ▀ Lid van de CD&V-fractie. ▀ Geboren te Essen op 5 februari 1973. ▀ Licentiaat in de politieke en sociale wetenschappen. Gewezen medewerker van de CD&V-fractie van de Vlaamse Raad. ▀ Gemeenteraadslid van Kalmthout.

 wait please...
Activiteit van Jef Van den Bergh - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Jef Van den Bergh - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*