Alain Courtois

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 26 juni 2003 tot 12 februari 2004, ter vervanging van de heer DaniŰl Ducarme, minister-president van de regering van het Brussels Hoofdstedelijk gewest en minister van Kunsten en Letteren en van de Audiovisuele sector (regering van de Franse gemeenschap), van 19 februari 2004 tot 28 juni 2004, ter vervanging van de heer Jacques Simonet, minister-president van de regering van het Brussels Hoofdstedelijk gewest en sedert 1 juli 2004 ter vervanging van mevrouw Martine Payfa, ontslagnemend op 28 juni 2004. ▀ Lid van de MR-fractie. ▀ Geboren te Schaarbeek op 12 juni 1951. ▀ Licentiaat in de rechten. Gewezen secretaris-generaal van de Belgische Voetbalbond. Gewezen substituut van de Procureur des Konings te Brussel.

 wait please...
Activiteit van Alain Courtois - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Alain Courtois - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*