Bart Somers

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring Antwerpen van 18 mei 2003 tot 6 juli 2004 en sedert 10 juni 2007 (vervangen voor de duur van zijn ambt van minister-president van de Vlaamse regering van 26 juni 2003 tot 6 juli 2004). Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Mechelen-Turnhout van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003. Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Mechelen op 12 mei 1964. Lid van het Vlaams parlement van 13 juni 2004 tot 28 juni 2007. Licentiaat in de rechten. Secretaris van de Kamer. Gewezen voorzitter van de Open Vld-fractie van de Kamer. Gewezen minister-president van de Vlaamse regering. Gewezen voorzitter van Open Vld. Burgemeester van Mechelen. Grootofficier in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Bart Somers - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Bart Somers - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*