Ingrid van Kessel

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger voor de Christelijke Volkspartij (CVP) voor de kieskring Mechelen-Turnhout sedert 21 mei 1995. Geboren te Turnhout op 11 november 1959. Licentiate in de germaanse filologie.

 wait please...
Activiteit van Ingrid van Kessel - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Ingrid van Kessel - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*